Profil společnosti

Představení

představujeme Vám firmu GALTOP s.r.o., která vznikla v roce 1991. Firma se zabývá dodávkami textilního zboží, které je využíváno v hotelových provozech, provozech lázeňských, nemocničních, v sociálních ústavech, studentských kolejích, dětských domovech, všude tam, kde je třeba zajistit ubytování a stravování většího počtu osob.

Kvalita za rozumnou cenu

Naše nabídka vychází z potřeb odběratelů a kompletuje výrobky tak, aby byla pro naše zákazníky cenově co nejvýhodnější. Nabízíme zboží od standardní po špičkovou kvalitu s ohledem na požadavky našich zákazníků.

Individuální přístup

Kromě výrobků standardních zajišťujeme specifické požadavky našich zákazníků co do kvality základního materiálu, barevnosti, rozměrů apod. Zajistíme například:

  • Ložní soupravy, přikrývky, prostěradla, froté ručníky, osušky nestandardních rozměrů.

  • Závěsy, záclony, garnýže přesně na Vaše okno.

  • Ubrusy nejrůznějších rozměrů a tvarů do šíře až 300 cm,

  • Přesnou identifikaci výrobků právě pro Vás formou vetkání Vašeho loga, výšivkou, potiskem, visačkou.

Náhradní plnění

Naše společnost 100% ovládá svou dceřinnou společnost GALTOP – SERVIS, s.r.o., jejímž předmětem činnosti je výroba textilního zboží. Má statut chráněné dílny. V případě Vašeho zájmu jsme připraveni zajistit dodávky zboží prostřednictvím této naší dceřinné společnosti a zajistit pro Vás náhradní plnění.

Vstřícnost

Těšíme se na Váš zájem o naše výrobky. Naleznete u nás ochotu, absolutní spolehlivost a vstřícné jednání. Díky propracované evidenci máme dokonalých přehled o minulých požadavcích našich zákazníků. Jsme připraveni zajistit Vaše potřeby v oboru textilu komplexně. Vaše spokojenost je náš základní cíl.

Ing. Věroslav Ryška - jednatel společnosti