Bytový textil

Pro stolování a v kuchyni

Pro stolování nabízíme široký sortiment ubrusů, ubrousků a napronů. Nabízíme jednak klasické látkové ubrusy (damašek, atlasgrádl, plátno), tak i ubrusy se speciální úpravou pro snadnější údržbu (teflonové, voskované a umělohmotné).
Více informací

Pro užití v ložnici

Nabízíme široký sortiment ložního prádla (damašky, atlasgrádly, satény, krepy, flanely) bílé, jednobarevné, potištěné, prostěradla (plátěná, saténová, napínací – froté i jersey) bílá, jednobarevná.
Více informací

Pro užití v koupelně

Sortiment pro užití v koupelně se zaměřuje na froté výrobky – ručníky, osušky, předložky, župany, žínky. Nabízíme výrobky standardní kvality, výrobky kvalitou nadprůměrné vyráběné v EU, jednak na přání i špičkové froté...
Více informací

Společnost GALTOP s.r.o. nabízí svým obchodním partnerům sortiment bytového textilu pro užití v domácnostech (také „domácenský textil“).

Pro užití pro stolování a v kuchyni

Pro stolování nabízíme široký sortiment ubrusů, ubrousků a napronů. Nabízíme jednak klasické látkové ubrusy (damašek, atlasgrádl, plátno), tak i ubrusy se speciální úpravou pro snadnější údržbu (teflonové, voskované a umělohmotné). V našem sortimentu naleznete ubrusy v nejrůznějších rozměrech včetně kulatých až do průměru 300 cm.

Pro vlastní práci v kuchyni u nás naleznete utěrky (bavlněné i s příměsí lnu), chňapky a podložky v pěkných dezénech napomáhajících vytvořit domácí atmosféru.

Speciální nabídku představují multony – podkladový materiál pod ubrusy, který tlumí zvuky z kontaktu mezi nádobím a stolem.

Pro užití v ložnici

Nabízíme široký sortiment ložního prádla (damašky, atlasgrádly, satény, krepy, flanely) bílé, jednobarevné, potištěné, prostěradla (plátěná, saténová, napínací – froté i jersey) bílá, jednobarevná.

Naleznete u nás přikrývky, polštáře, polštářky, deky, přehozy v obvyklých rozměrech, na přání Vám zajistíme prodloužené přikrývky, prostěradla atypických rozměrů.

Speciální nabídku představují výrobky jednoho z nejlepších světových výrobců firmy UCI z Holandska (proklik na www.thermofit.cz). Jedná se o výrobky registrované značky Thermofit© z paměťové pěny („líné pěny“) přinášející Vašemu spánku odpočinek.

Nabízíme rovněž ucelený sortiment dek největšího světové výrobce firmy Biederlack Borbo.

Výrobky Thermofit© a Biederlack Borbo naleznete v našem e-shopu www.luxusnitextil.cz

Pro užití v koupelně

Sortiment pro užití v koupelně se zaměřuje na froté výrobky – ručníky, osušky, předložky, župany, žínky. Nabízíme výrobky standardní kvality, výrobky kvalitou nadprůměrné vyráběné v EU, jednak na přání i špičkové froté výrobky předního rakouského výrobce Framsohn.

Pro užití v koupelně u nás naleznete sortiment koupelnových závěsů a rozpěrných tyčí.

Očekáváme Váš požadavek, zpracujeme pro Vás nabídku.